Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.09.2018
Поділ функцій головних лікарів медичних закладів!


Міністерство охорони здоров`я України пропонує здійснити поділ функцій головних лікарів медичних закладів. Як повідоміла на своїй сторінці в соціальній мережі facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, даний проект змін вже підготовленій Відомством. Голова відомства пояснює такий крок тим, что головні лікарі зараз виконують дуже великий об`єм роботи, який у деяк розвинених країнах виконують два фахівця: директор, на котрого полягають ключові адміністративні питання та менеджер, який координує всі медичні процеси. Таким чином не перевантажується один фахівець та більш ефективно налагоджується робота медичного закладу. Введення посади генерального директора та медичного директора в лікарні має стати хорошою ініціативою, але тілько при роботе в парі, пише ГолосUA, посилаючися на думку санітарного лікаря-епідеміолога Юлія Жигалова.
Раніше в українських лікарнях була посада головного лікаря, який одночасно виконував функцію директора, лікаря, господарника і т.д. Звичайно, у нього були заступники, що здебільшого не знімало з головного лікаря навантаження. Введення посади генерального директора і медичного директора, як це подає МОЗ це хороша ініціатива. Але тільки за умови роботи в тандемі. За словами експерта, кожен з них повинен радити та приймати до уваги пропозиції один одного.
Важливо розуміті, що  менеджер не медик, а головний лікар не обов'язково повинен бути менеджером. Головний лікар повинен узгоджувати свої пропозиції по медичній частині з менеджером, а генеральний директор повинен буде знаходіти найоптимальніші варіанти в забезпеченні лікарні і при цьому, радитись з головним лікарем. Тільки за таких умов кожен зможе приділяти більше уваги своїм спрямуванням.