Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

31.10.2018
В Києві навчають як розпізнати інсульт


Інсульт - проблема не тільки медичного, а й соціального характеру. Вчора в столиці було дано страт просвітницької кампанії «Дізнайся про інсульт», яка реалізовується українською Асоціацією боротьби з інсультом за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, київської державної адміністрації та метрополітену, повідомляє МОЗ.
За даними асоціації, половина українських жителів взагалі не знає симптомів прояву інсульту (навіть жодного). Як зазначає відомство, саме обізнаність жителів країни і медичних працівників в питаннях профілактики інсультів, розпізнаванні симптомів хвороби та своєчасно надана медична допомога на всіх стадіях захворювання поліпшать якість життя пацієнтів та їх сімей, адже людина з інсультом, яка отримає кваліфіковану медичну допомогу протягом перших 4,5 годин, має більше шансів повернутися до повноцінного життя.
Лише 20% працездатних українців повертаються до роботи і нормального життя після інсульту. Завдання Асоціації - зробити так, щоб більшість людей, у яких стався інсульт, в подальшому жили повноцінним життям не залежали від допомоги інших людей. Саме для цього запущена інформаційна кампанія «Дізнайся про інсульт», реалізація якої стала можливою за підтримки представництва компанії Берінгер Інгельхайм в Україні. Пасажири київського метрополітену зможуть бачити інформацію про перші ознаки інсульту на станціях метрополітену вздовж ескалаторів, а користувачі Facebook - підписатися на сторінку «Стоп інсульт». МОЗ звертається до всіх і рекомендує запам'ятати 5 основних ознак інсульту:
- раптово порушена мова
- асиметрія особи
- раптова втрата свідомості
- різке погіршення зору
- відчуття оніміння в руках і ногах
- слабкість
У разі виявлення хоча б одного з цих проявів потрібно негайно телефонувати 103!