Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.02.2019
Вчені створили надувну пігулку, яка діагностує хвороби шлунку


Зонди для діагностики хвороб шлунку більше не потрібні. Вчені з Массачусетського технологічного інституту створили пігулку, яка за структурою схожа на желе и може роздуватися до розміру м'ячика для пінг-понгу після того, як потрапляє у шлунок.
Дані пігулки можна використовуват для моніторингу пухлин або виразок, пише журнал Nature Communications.
Розробка складається з двох видів гідрогелю: внутрішній шар складається з абсорбуючих часток, а зовнішній - із захисної мембрани. Завдяки цьому пігулка може швидко збільшуватися у розмірі та не зможе покинути організм. За 15 хвилин пігулка у водному розчині, що нагадує шлунково сік, збільшувалася у 100 разів.
Досліднікі вбудувалі Всередині Пігулки температурні датчики, які зможуть моніторити наявність бактерій та вірусів в організмі.
Вчені зазначаються, що розробка може перебувати в організмі на протязі місяця. Відтак, впродовж цього часу вона буде спостерігати за здоров'ям пацієнта.
Досліднікі провели експеримент над свинями, чиї шлунки та кишківники є дуже подібнімі до людського. Після того, як надувні пігулки згодували тваринам, вчені змогли спостерігати за щоденною поведінкою тварин на протязі 30 днів.
Винахід є Досить міцнім - пігулка може витримати регулярні скорочення у шлунку.
Розробку можна видалити з організму, випивши розчин кальцію. Він допоможе пігулці зменшитись до початкових розмірів та безпечно вийти з організму природним шляхом.
За словами вчених, пігулки, які будут містити маленькі камери, можуть бути використані для відстеження пухлин або виразок.