Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.09.2018
Зміни в обороті ліків!


Як буде змінюватися фармацевтичне регулювання в світі і в Україні в тому числі, протягом наступних 2 років? Зміни в регулюванні обігу ліків на глобальному рівні обговорювалися на міжнародній конференції регуляторних органів з лікарських засобів ICDRA, що проходила з 3 по 7 вересня в Дубліні, (Ірландія). Як повідомляє відомство, Україну представляла делегація МОЗ України. осилення системи нагляду за виходом ліків на ринок, їх виробництвом і належною реалізацією є одним із першочергових завдань, особливо для економічно нестабільних країн. Другий аспект, на якому повинні зосередитися регулятори - це інформація про лікарські засоби. Необхідно поліпшити систему збору інформації та її якість, вибудувати модель збору інформації з регіонального рівня до центрального. Всі робітники і статистичні дані про необхідність ліків, їх використання, попит, повинні бути завжди актуальними і доступними. Не останню роль в цьому повинні зіграти нові електронні технології, а міжнародні організації можуть і повинні впливати на якість зібраної інформації.
Третій аспект, який зараз світові державні регулятори ліків визнають вкрай важливим, - це навчання пацієнтів. Необхідно створювати зрозумілі ресурси і пояснювати пацієнтам, як їх використовувати. Щоб кожен міг своєчасно дізнатися про інновації, результати клінічних випробувань конкретного лікарського засобу та прийняти самостійно рішення, чи варто його споживати. В рамках дискусій однією з найпопулярніших тем для обговорення була тема вибору пріоритетних ліків і захворювань.
Це питання актуальне не тільки для України, яка має обмежене фінансування охорони здоров'я, а й для країн, що мають найбільші витрати на медичне обслуговування громадян. Саме це завдання є головним для державних регуляторів - забезпечення здоров'я та виставлення пріоритетів, які попередять захворювання, ускладнення і передчасну смертність. Порівнюючи методи лікування і здійснюючи ефективний відбір лікарських засобів, можливо буде забезпечити найбільш раціональне використання коштів державного бюджету на лікарські засоби.