Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

17.07.2018
Змінилися умови підписання декларацій з лікарями


В умови підписання договору між лікарем «первинки» і пацієнтом внесені зміни. Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, для підписання декларації з терапевтом, сімейним лікарем або педіатром, пацієнт повинен надати тільки документ, що підтверджує особу (паспорт) та ідентифікаційний код (ІПН).
Один примірник договору залишається у лікаря, другий - у пацієнта. Якщо пацієнт не має ІПН через релігійний переконання, то лікар не має права його вимагати. Також до переліку інформації, яку вносять в базу даних при заповненні декларації, більше не вноситься місце прописки. Якщо декларація була підписана до березня 2018 року, то термін її дії продовжений до січня 2020 р
Декларації, які були підписані після 23 березня 2018 року, не мають терміну закінчення дії і їх не потрібно переукладати. Також не потрібно переукладати договори з лікарями при зміні статусу медичної установи. Якщо пацієнт ще не вибрав лікаря і не підписав з ним декларацію, то безкоштовну медичну допомогу він може отримати при наступних симптомах:
- раптове підвищення температури тіла з кашлем, нежиттю, болем у горлі
- головний біль, запаморочення, загальна слабкість
- біль в попереку, суглобах
- підвищений артеріальний тиск
- больовий синдром у онкологічних хворих
- алкогольний, наркотичний, токсичний абстинентний синдром
- загострення хронічних захворювань (гіпертонічна хвороба, виразкова хвороба, хронічні запальні процеси печінки, жовчного міхура, кишечника, хвороби нирок і т.д.).